WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında Tekirdağ ilinde kurularak laboratuvarcılık sektörüne adım atmış ve merkezini 2007 yılında Kocaeli’ ye taşımıştır. Bünyesinde oluşturduğu TS EN ISO 17025 Kalite Sistemi gerekleri doğrultusunda faaliyetleri sürdürmeye devam etmektedir.

AYV Grup altında toplanmış şirketlerimiz laboratuvarcılık sektörüne öncülük eder duruma gelmiştir.

BEYONDLAB olarak amacımız; verdiğimiz hizmetin kalitesini, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürmek, hizmetlerimizi müşterilerimizin taleplerini memnuniyete dönüştüren müşteri odaklı bir yaklaşım ile gerçekleştirmek, faaliyetlerimizi yaşanabilir bir çevre ve temiz yarınlar ekseninde yürütmektir.

Sektör de 35 yılı aşkın süredir hizmet veren ustalarımız ve çağın gereklilikleri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştiren genç ve dinamik mühendis ve kimyagerlerimiz ile faaliyet başlayan, ürün inovasyonumuz ve yaptığımız geliştirmelerle siz değerli müşterilerimize pratik çözümler sunan BEYONDLAB ailesi olarak ; Geniş ürün ağı ile birçok sektöre hitap etmekte ve uygun proje, tasarım ve özel çizimlerinizin hayat bulmasını sağlamaktayız.

 

Bilgi Talep Formu